OFERUJĘ UBEZPIECZENIA

SAMOCHODOWE

Szerokie możliwości ubezpieczenia z zakresu ochrony obowiązkowej oraz dobrowolnej. Ubezpiecz swój samochód od szkód powstałych w wyniku wypadku lub zdarzeń losowych, zadbaj o powypadkowe wsparcie dla kierowcy i pasażerów, a także o bezpieczną podróż i pomoc w przypadku awarii.

NIERUCHOMOŚCI

Posiadanie własnego domu czy mieszkania to marzenie wielu, ale trzeba zadbać aby własne cztery kąty były ubezpieczone na wypadek żywiołów, kradzieży i włamania, wypadków losowych, a także jako zabezpieczenie kredytu.

TURYSTYCZNE

Bez względu na powód wyjazdu zawsze warto posiadać ubezpieczenie od wypadku czy choroby i nie martwić się podczas podróży czy odpoczynku. Nieudany wyjazd na narty z braku śniegu? Zagubiona deska surfingowa lub inne problemy? Ubezpieczenie pokryje koszty sprzętu i innych niedogodności.

DODATKOWO

ZDROWOTNE I NA ŻYCIE

Zabezpiecz swoje zobowiązania tak, aby rodzina w przypadku śmierci, wypadku lub innego zdarzenia nie ponosiła ich kosztów. Zabezpiecz przyszłość swoją i swoich dzieci dzięki szerokiej ofercie ubezpieczeń.

INWESTYCJE I EMERYTURA

Chcesz pomnażać lub odkładać część pieniędzy na bezpieczną przyszłość, ale nie wiesz jak to zrobić? Pomogę dobrać odpowiedni sposób oszczędzania i produkty gwarantujące spokój finansowy w przyszłości.

FIRMOWE

 Bez względu na wielkość firmy, czy to małe lub średnie przedsiębiorstwo, a może ogromna korporacja - mam pakiety ubezpieczeń przygotowanych dla firm. Można zapewnić dodatkowe ubezpieczenie swoim pracownikom, zadbać o ubezpieczenie floty samochodowej a także od wielu zdarzeń losowych i wypadków.